2 gru 2015

Nieortodoksyjne podsumowanie listopada

Mamy już grudzień, wypadałoby zatem zrobić jakieś małe podsumowanie listopada. Miesiąc ten pod względem liczy przeczytanych książek okazał się być nieco lepszy od października. Dodatkowo łączna liczba przeczytanych stron wynosi dokładnie tyle, ile mój rok urodzenia. Przypadek? Nie sądzę.
W listopadzie na moich półkach pojawiło się sporo nowych książek, m.in. "Dzieci Gniewu" oraz Republika Piratów" otrzymane od mojego ukochanego wydawnictwa SQN. Od Pauli z bloga rude recenzuje otrzymałem w ramach spóźnionego prezentu urodzinowego wspaniałe "Inne Zasady Lata". Poza tym na moich półkach pojawiły się także: "Ości", "Idź, postaw wartownika", "Światło, którego nie widać", "Kaznodzieja", "Harry Potter i Czara Ognia", a także "The Sound of Broken Glass".

Przeczytane w listopadzie:

Ocena: 5/10

Ocena: 9/10

Ocena: 6/10

Ocena: 9/10

Ocena: 6/10

6. "Igrzyska Śmierci" Suzanne Collins
Ocena: 10/10

Łączna liczba przeczytanych stron: 1994

Oprócz recenzji, do których linki zamieściłem powyżej, na blogu pojawił się Filmowy Czwartek, Mockingjay Book Tag oraz niedługa relacja z V Salonu Ciekawej Książki w Łodzi, Ogólnie listopad był miesiącem udanym, nie licząc tylko chorób i wirusów, które ostatnio podłapuję zbyt często (tak, pisząc to siedzę opatulony kocem i zanoszę się kaszlem- niestety). Ostatnie kilka dni listopada przyniosły mi miłą niespodziankę, bowiem okazało się, że Pani Karolina Korwin-Piotrowska trafiła na moją recenzję Ćwiartki Raz. To bardzo miłe, kiedy autor książki, którą się recenzowało docenia Twoją opinię. Poniżej zamieszczam screen. Będzie dla potomnych! A co!

Zachęcam do śledzenia moich poczynań tu:

Grudzień już od pierwszych dni zapowiada się bardzo książkowo, bowiem trwa BookAThon, w którym po raz pierwszy biorę udział. Poza tym to przecież miesiąc prezentów, świat i noworocznych postanowień. Nie obejdzie się tutaj bez niespodzianek dla Was! Czekajcie cierpliwie :)
A jak Wam udał się listopad? Ile książek przeczytaliście?


7 komentarzy:

 1. Twoja łączna liczba przeczytanych stron = mój rok urodzenia xD
  Gratuluję wyniku! :) Przeczytałam 4 książki, jedną dość grubą (ponad 500 str) :P Hmmm no to czekamy cierpliwie na niespodzianki, bo kto ich nie lubi? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, te noworoczne postanowienia. Znowu mnie zamęczą, ale tym razem ambitnie sobie obiecuję, że będę czytała jeszcze więcej! ;)

  Erna

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wyniku i życzę owocnego grudnia! Uwielbiam Igrzyska oraz Zakon Mimów, więc cieszy mnie tak wysoka ocena :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Igrzyska czytałem już po raz drugi :D a Zakon Mimów... wspaniała książka!

   Usuń
 4. Tyle się nasłuchałam negatywnych opinii o "Idź, postaw wartownika", że postanowiłam jednak nie czytać. Na razie teraz.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny wynik. :) Gratuluję zauważenia recenzji przez Karolinę Korwin-Piotrowską. :) To musiało być fajne uczucie. :)

  OdpowiedzUsuń