29 gru 2015

Konkurs #1

Witajcie! Jakiś czas temu obiecałem Wam konkurs z książką do wygrania, więc oto i jest! Idealnie się złożyło, że w tym samym czasie liczba obserwatorów na blogu stuknęła 50, a na fb ponad 250! Jest to zatem również i okazja by podziękować wszystkim, którzy wchodzą na bloga, czytają moje wypociny i dają o sobie znać. 

Teraz jednak przejdźmy do najważniejszego, czyli konkursu.

Do wygrania jest biografia wspaniałej pisarki P. L. Travers zatytułowana "To ona napisała Mary Poppins. Życie P. L. Travers" autorstwa Valerie Lawson. Jest to obszerna, przepięknie wydana książka pełna zdjęć związanych z życiem i twórczością pisarki.

By zgarnąć książkę wystarczy zrobić trzy proste rzeczy:
1. Udostępnić na facebooku post związany z konkursem, który znajdziecie klikając tu
2. Polubić fanpage Nieortodoksyjny.
3. W komentarzu pod tym postem lub pod postem na facebooku napisać 2-3 zdania zachęcające do przeczytania ulubionej książki z Waszego dzieciństwa

Konkurs potrwa do 1 stycznia 2016 roku, do godziny 22.00. Wyniki opublikowane zostaną następnego dnia na facebooku. Książkę wygra jedna osoba, która spełni podane wyżej warunki i udzieli najciekawszej odpowiedzi. Po zakończeniu konkursu osoba, która wygra ma dziesięć dni na podanie adresu potrzebnego do wysyłki nagrody. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby mieszkające na terenie Polski.

No to... powodzenia!


2 komentarze: